duyuru1 1.000,00 ₺ üstü alışverişlerinizde ücretsiz kargo, 1.000,00 ₺ altında alışverişlerde kdv dahil 140,00 ₺ ücret uygulanır.

BOLG

Dünyaca bilinen çörek otunun mucize faydalarını, büyük araştırmalardan sonra sizler için hazırladığımız tamamen insan sağlığına uygun doğal ürünlerimize formüle ederek, güvenle kullanabileceğiniz siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
" Ürünlerimizin web sitemizden başka satış platformu yoktur."

ÇÖREKOTU YAĞLI DOĞAL KREM

ÇÖREKOTU YAĞLI DOĞAL KREM

ÇÖREKOTU YAĞLI DOĞAL KREM

100 ml.

Çörekotu ve Balmumu ile üretilmiş doğal bir ürün. İçeriğinde kimyasal ürün bulunmayan krem ile; Çörekotu'nun cilt üzerindeki etkilerini bire bir yaşayacaksınız. akne ve sivilceler üzerinde etkilidir.

MİXOMEGA

MİXOMEGA

Hayvansal gıda içermeyen MİXO MEGA ürünümüzün OMEGA 3, OMEGA 9 oranı yüksek OMEGA 6 oranı düşüktür. İçeriğindeki İNCİR ÇEKİRDEĞİ YAĞI özellikle D VİTAMİNİ yönünden de oldukça önemlidir. MİXO MEGA Birçok vitamin (A vitamini, C vitamini, E vitamini,B12 vitamini vs) ve mineral ( Selenyum, Demir, Çinko vs) yönünden oldukça zengin içeriğe sahiptir. Damar sertliğinin giderilmesinde etkili rol oynar. Sporculara özellikle tavsiye edilir. Anne sütü arttırmaya yardımcı olur. Yüksek enerji verir. Cilt üzerinde gençleştirici özellikleri oldukça fazladır. (Kırışıklık önleyici olarak cildinize sürebilirsiniz.). Kilo almak istemeyenler yatmadan önce bir tatlı kaşığı tüketebilir.

BİTKİSEL ÇAY (ÇÖREK OTU KARIŞIMLI)

BİTKİSEL ÇAY (ÇÖREK OTU KARIŞIMLI)

BİTKİSEL ÇAY (ÇÖREK OTU KARIŞIMLI)

60 Adet / 1,5 gr.

Yağ yakıcı ve tok tutma özelliği olan bitkisel karışımlı çayımıza çörek otu ilave edilerek etkinliği bir kat daha arttırıldı. İdeal kilonuza sağlıklı bir şeklde kavuşabilirsiniz. Her öğün öncesi bir fincan tüketilmesi önerilir.