Hakkımızda

Nigellalife International A.Ş., tarih içinde mucize tohum olarak adlandırılmış, antik çağlardan bu yana başta sağlık olmak üzere bir çok alanda kullanıla gelmiş bir ürün olan “Çörekotu” nu işleyerek kahve grubu, içecek grubu, cilt bakım ürünleri grubu olarak son kullanıcının beğenisine Network Marketing Sistemi ile ulaştırmak ve aynı zamanda birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza yeni bir kazanç kapısı oluşturmak amacıyla 2016 yılında kurulmuştur.
Kurulduğu andan itibaren hızla büyümekte olan Nigellalife önümüzdeki dönemde piyasaya çıkacak yeni ürünleri ile sektörde önemli bir yer edinecektir.

 

 + Paylaş
Paylaş: Facebook Paylaş: Twitter Paylaş: Google Paylaş: Yahoo Paylaş: Mr. Wong Paylaş: Oneview Paylaş: Linkarena Paylaş: Folkd Paylaş: Digg Paylaş: Del.icio.us Paylaş: Reddit Paylaş: Jumptags Paylaş: Simpy Paylaş: StumbleUpon Paylaş: Slashdot Paylaş: Propeller Paylaş: Furl Paylaş: Spurl Paylaş: Blinklist Paylaş: Blogmarks Paylaş: Diigo Paylaş: Technorati Paylaş: Newsvine Paylaş: Blinkbits Paylaş: Ma.Gnolia Paylaş: Smarking Paylaş: Netvouz